gemplan חברת שיווק דיגיטלי ובניית אתרים

5 שיטות לקידום אתרים שלא כולם מכירים

תוכן עניינים:

בעידן שבו יש כל כך הרבה אתרים וכל יום צצים הרבה מאוד חדשים, הטריק הוא לבלוט מעל כולם. אך כדי לבלוט לא מספיק אתר מושקע. זו התחלה טובה, אך לא מספיק. על מנת לבלוט צריך קודם כל לקדם את האתר ולמשוך אליו תנועה עירה, טרפיק איכותי. נציג להלן כמה שיטות לקידום אתרים, שלא כולם מכירים. הרגישו חופשיים להשתמש במידע.  

  • הטמיעו באתר שלכם מאמרים איכותיים 

הקמתם אתר שאמור להוות לכם נכס דיגיטלי (ראו הסבר מפורט כאן). זה אתר שאמור להניב לכם כסף, להביא פרסומים, לייצר לידים או להביא לקוחות. כדי לקדם את האתר בצורה טובה הקפידו להוסיף ולהטמיע בו מאמרים איכותיים. מאמרים איכותיים מהווים חלק חשוב מקידום אורגני. זה עוזר לקידום של האתר בגוגל אך מהווה ערך מוסף לגולשים שלכם. כאשר גולשים קוראים את המאמרים שלכם הם שוהים באתר לפרק זמן ארוך יחסית. לגוגל יש על כך אינדיקציה ולכן האתר הופך למקודם יותר. 

  • הסירו עמודים לא פופולריים 

בעזרת כלים שונים אתם יכולים לזהות מהם הדפים הפופולריים ביותר באתר ומהם העמודים הפחות פופולריים. את העמודים הלא פופולריים כדאי להסיר או לשפר. חתרו להפוך את מרבית העמודים לפופולריים ולנצפים. גם זה מועיל לכם מול גוגל ומקפיץ את האתר גבוה במנוע החיפוש. 

  • הוסיפו תיאורי מטא 

ברור שמרבית האנשים יגיעו לאתר שלכם דרך מנוע החיפוש גוגל, ולכן עליכם להפוך את התצוגה בגוגל למתאימה יותר עבורכם. שפרו את תיאורי המטא של האתר ושל העמודים המרכזיים, כפי שהם מופיעים בגוגל. זה מצריך מכם מעט מאוד עבודה אבל משדרג את הקידום בכמה וכמה רמות. 

  • שפרו את מפת האתר שלכם 

בקידום אתרים מפת האתר יכולה להביא תוצאות טובות יותר. כדאי להשקיע במפת האתר שנכנסת לאלגוריתם של גוגל. זאת ועוד, אפשר להוסיף לאתר אחד אפילו יותר מאשר מפת אתר יחידה. באתרים מורכבים או עמוסים  או כאשר ישנם הרבה תכנים ותמונות, אפשר לייצר מפות אתר רלוונטיות שעוזרות בקידום. 

  • שפרו את חווית המשתמש, זה חשוב 

קידום אתרים על ידי שיפור חווית משתמש יביא לכם יותר גולשים ויותר כניסות. חווית משתמש, ממשק משתמש נוח, עיצוב נאה לאתר, כאשר הגולשים נהנים מגלישה יעילה ונוחה יותר, הדבר מתבטא מהר מאוד בקידום. אם חווית המשתמש לקויה, גולשים יעזבו את האתר מהר מאוד. זה מוריד את הדירוג. גולשים שנשארים באתר ומחפשים בו דפים בעלי ערך מוסף מעלים את הדירוג ומוסיפים לפופולריות. 

  • דאגו לאתר שנראה טוב, בכל פלטפורמה 

הקפידו שהאתר שלכם ייראה טוב יותר, בכל פלטפורמה. העדיפו להטמיע תמונות וקטוריות. תמונות מהסוג הזה נראות טוב יותר, בכל מכשיר קצה ובכל גודל מסך. זהו עוד שיפור קטן, בדרך לאתר יותר מוצלח, יותר יפה ויותר מקודם ופופולרי. 

Gemplan

ב GemPlan פועל צוות מומחים, כל אחד בתחומו, שיודעים להביא כל כלי לרמה הגבוהה ביותר ולאחר מכן, לעבוד יחד ולשלב את היכולות לאסטרטגיה אחת מנצחת. אנחנו טובים יותר יחד. שלושת הבסיסים שלנו הם: טכנולוגיה חכמה, תוכן מבריק ופרסום אסטרטגי ממוקד מטרה. השילוב בין שלושתם מאפשר לנו להביא לכם את הפתרונות הטובים ביותר לבניית הנוכחות וההצלחה של החברה שלכם ברשת. החברה בנויה מצוות של אנשים מעולים שאוהבים ונהנים ממה שהם עושים. אנחנו השותפים של ‏הלקוחות שלנו להצלחה והעבודה איתנו צמודה ואישית. אנחנו כאן תמיד, לכל בקשה, שאלה או ‏התייעצות. אנחנו מעורבים בעסק, לומדים את התחום, תמיד שואפים לקחת את הדברים צעד אחד ‏קדימה ולעדכן אתכם בחידושים, גם באלו שטרם ביקשתם. אנחנו עושים, מנהלים, מייעצים וחושבים ‏יחד איתכם.
אהבתם? הרשמו לניוזלטר שלנו

ידע זה כוח ואנחנו אוהבים אתכם חזקים. הזינו את המייל שלכם ונדאג שתשארו מעודכנים

שתפו עם חברים, מי יודע לאן זה יוביל

מאמרים שתמיד רצית לקרוא
קידום אורגני SEO
בניית אתרים

4 צעדים לתכנון האתר המושלם

חשיבות תכנון האתר לפני הקמתו כשמהנדס בונה בניין הוא מקדיש את מירב המאמצים לבניית תוכנית עבודה מושלמת כך שסיכויה להיכשל יהיו נמוכים. הרי, שאם המהנדס

בואו נעשה דברים נפלאים ביחד!

תפריט נגישות

דברו איתנו

רוצים להיות הראשונים?
2CLICK REVIEW 
שני קליקים ויש לכם ביקורת
השאירו פרטים והירשמו לגרסת הבטא