gemplan חברת שיווק דיגיטלי ובניית אתרים

chat gpt plugins | מהיום נוכל לקבל תשובות בזמן אמת

תוכן עניינים:

chat gpt plugins – מהיום נוכל לקבל תשובות בזמן אמת

Open AI הכריזה השבוע שבכוונתה לאפשר פיתוח של תוספים מבוססים על הצ'אטבוט החכם. זאת הכרזה גדולה שיכולה להיות השפעה גדולה על הדרך שבה אנחנו משתמשים בכלים טכנולוגיים.

מה זה תוספים Plugins?

תוסף, הנקרא גם תוסף או הרחבה, הוא בעצם תוכנת מחשב המוסיפה פונקציות חדשות לפלטפורמה מבלי לשנות את אותה הפלטפורמה אלא רק להוסיף לה יכולות שחסרנות לנו. תוספים נמצאים בשימוש נרחב באודיו דיגיטלי, וידאו וגלישה באינטרנט, תוספים מאפשרים למפתחים ואנשי דיגיטל לקבל יכולות מהכלים שאיתם הם עובדים מבלי לכתוב קוד או לפתח אחת כזאת שתומאת את הצרכים הספציפיים.

במילים אחרות, תוספים הם היכולת שלנו להתאים את הטכנולוגיות לצרכים הפרסונאליים שלנו. תוספים נמצאים היםו בשימוש נרחב וכמעט לכל תוכנה או פלטפורמה יש את התוספים הרלוונטיים אליה.
לרוב ככל שהפלטפורמה בשימוש נרחב יותר ככה ההיצע של התוספים גדול, לדוגמר וורדפרס – יש אלפי תוספים שיכולים לשפר את היכולות.

תוספים מסובבים על הטכנולוגיה של chat gpt 4

משתמשים ביקשו תוספים מאז ש-OpenAI השיקה את ChatGPT (ומפתחים רבים מתנסים ברעיונות דומים) מכיוון שהם פותחים מגוון עצום של מקרי שימוש אפשריים. החברה משיקה בהדרגה את תוספי ChatGPT. ב23/3 הכריזה opne AI שהיא פותחת את רשימת ההמתנה למי שרוצה לייצר תוספים ולהרחיבא ת השימוש בצ'אטבוט.

איך זה הולך לעבוד?

OpenAI מתחילה עם קבוצה קטנה של משתמשים ומתכננת להפיץ בהדרגה גישה בקנה מידה גדול יותר ככל שנלמד יותר. קודם כל למפתחי תוספים, משתמשי ChatGPT, ואחרי תקופת אלפא, משתמשי API שירצו לשלב תוספים במוצרים שלהם. מהנדסים ומפתחים נרגשים לבנות קהילה שתעצב את העתיד של פרדיגמת האינטראקציה האנושית – AI.

מפתחי תוספים שהוזמנו מרשימת ההמתנה של OpenAI יכולים להשתמש בתיעוד כדי לבנות תוסף עבור ChatGPT. לאחר מכן הם יוכלו לרשום את התוספים המופעלים בהנחיה המוצגת למודל השפה וכן תיעוד שינחה את המודל כיצד להשתמש בכל אחד מהם.

החל מהיום, 23 במרץ, OpenAI יתחיל להרחיב את גישת אלפא תוספים למשתמשים ולמפתחים מרשימת ההמתנה. בעוד שהם יתעדפו בתחילה מספר קטן של מפתחים ומשתמשי ChatGPT Plus, החברה מתכננת להפעיל גישה בקנה מידה גדול יותר לאורך זמן.

התוספים הראשונים נוצרו על ידי החברות הבאות:

Expedia
FiscalNote
Instacart
KAYAK
Klarna
Milo
OpenTable
Shopify
Slack
Speak
Wolfram
Zapier.

זאת ההודעה של Open AI:

"הטמענו תמיכה ראשונית עבור תוספים ב-ChatGPT. תוספים הם כלים שתוכננו במיוחד עבור מודלים של שפות עם בטיחות כעיקרון הליבה, ומסייעים ל-ChatGPT לגשת למידע עדכני, להפעיל חישובים או להשתמש בשירותי צד שלישי."

OpenAI מציגה גם שני תוספים שהיא פיתחה

  1. דפדפן אינטרנט
  2. מתורגמן קוד

מה המשמעות של ההכזרה הזאת?

מעבר לבשורה גדולה לעולם המפתחים והדיגיטל, יש בשורה גדולה יותר שמתחבאת:
הצ'אט החכם יוכל לתת לנו תשובות על אירועים עדכניים שקרוים ממש ברגעים אלו. עד עכשיו, הצ'אט יודע לענות על שאלות עד ספטמבר 2021. החיבור לאינטרנט שיאפשר פלאגינים יאפשר גם לצ'אט להתגבר על אחת המגבלות הכי משמעותיות שלו – רלוונטיות.

אנחנו מחכים בקוצר רוח שהטכנוטלוגיה החדשה תהיה פתוחה לקהל הרחב, המישכו לעקוב אחרינו לקבלת עדכונים חמים של כל הטכנולוגיות החדשות

Gemplan

ב GemPlan פועל צוות מומחים, כל אחד בתחומו, שיודעים להביא כל כלי לרמה הגבוהה ביותר ולאחר מכן, לעבוד יחד ולשלב את היכולות לאסטרטגיה אחת מנצחת. אנחנו טובים יותר יחד. שלושת הבסיסים שלנו הם: טכנולוגיה חכמה, תוכן מבריק ופרסום אסטרטגי ממוקד מטרה. השילוב בין שלושתם מאפשר לנו להביא לכם את הפתרונות הטובים ביותר לבניית הנוכחות וההצלחה של החברה שלכם ברשת. החברה בנויה מצוות של אנשים מעולים שאוהבים ונהנים ממה שהם עושים. אנחנו השותפים של ‏הלקוחות שלנו להצלחה והעבודה איתנו צמודה ואישית. אנחנו כאן תמיד, לכל בקשה, שאלה או ‏התייעצות. אנחנו מעורבים בעסק, לומדים את התחום, תמיד שואפים לקחת את הדברים צעד אחד ‏קדימה ולעדכן אתכם בחידושים, גם באלו שטרם ביקשתם. אנחנו עושים, מנהלים, מייעצים וחושבים ‏יחד איתכם.
אהבתם? הרשמו לניוזלטר שלנו

ידע זה כוח ואנחנו אוהבים אתכם חזקים. הזינו את המייל שלכם ונדאג שתשארו מעודכנים

שתפו עם חברים, מי יודע לאן זה יוביל

מאמרים שתמיד רצית לקרוא
אפליקציות Web​

איך למדוד הצלחה עתידית של MVP?

כחלק מסדרת הכתבות שלנו על בניית MVP והטעויות שמהן כדאי להימנע, בכתבה זו נחדד נושא הטרגוט לקהל היעד וניתוח מדדים לבחינת הצלחה. בואו נדבר על

בואו נעשה דברים נפלאים ביחד!

תפריט נגישות

דברו איתנו

רוצים להיות הראשונים?
2CLICK REVIEW 
שני קליקים ויש לכם ביקורת
השאירו פרטים והירשמו לגרסת הבטא