קידום אורגני SEO – השאלות הראשונות שעולות כשחושבים על קידום אתרים

digital-marketing
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מה זה קידום אורגני – SEO?

קידום אורגני ממקם את העסק שלכם גבוהה בתוצאות החיפוש. כלומר, גולש שיקליד בגוגל מילת חיפוש רלוונטית לעסק שלכם, יקבל את העסק שלכם בראש תוצאות החיפוש. ולכן -Search Engine Optimization.

למה צריך קידום אורגני?

הקידום יוצר את הנוכחות הבסיסית והחשובה ביותר לעסק ברשת. היום, הדבר הראשון, מקסימום השני, שלקוח שלכם עושה – מחפש אתכם ברשת. איך הוא יחפש? הוא יכתוב מילת חיפוש רלוונטית בגוגל. למשל, אם אתם עסק למכירת פרחים, הוא יכול לכתוב “חנות פרחים”. באותו רגע יקבלו תוצאות של חנויות פרחים. קידום אתרים בגוגל איכותי יקבע אם תהיו שם או לא. תארו לכם מצב שאתם הולכים לסופר לקנות עוגיות, אם לא תראו את העוגיות על המדף, לא תקנו אותם. ובקצרה, אם העסק שלכם לא יקודם בתוצאות החיפוש ולא יראו אותו ברגע האמת.

מה היתרון של קידום אורגני?

היתרון האדיר הוא שהוא נהיה יעיל יותר ויותר בכל יום שעובר. ככל שמתקדמים עם הפעילות, העסק שלכם מופיע גבוהה יותר בתוצאות החיפוש הרלוונטיות וביותר ויותר מילות חיפוש. העלות תועלת של קידום אורגני  SEO  גדלה כל הזמן.

מה יותר טוב לעסק שלי -קידום ממומן או אורגני?

הכי טוב – גם וגם. לכל אחד יתרונות משלו. קידום אורגני מומלץ ואפילו חובה לכל עסק שרוצה לקדם את הפעילות שלו באינטרנט לאורך זמן. אם אתם כאן כדי להשאר, אל תבזבזו זמן ותתחילו לקדם כבר היום. קידום ממומן בגוגל, מעולה לקידום ממוקד של אירוע/מבצע/מוצר חדש וחדירה מהירה לשוק. אתרים בגוגל אורגני, והממומן משלימים זה את זה. כך תוכלו לנצל את תקציב המדיה שלכם בצורה האופטימלית.

אנו בג’אם פלאן, חברה לקידום אתרים, מומחים בתחום ה-SEO – קידום אתרים בגוגל, ובפרט בשיפור מהירות האתר. מוזמנים להתייעץ עמנו, וביחד נקדם את האתר שלכם במנוע החיפוש של גוגל.

אהבתם? הרשמו לניוזלטר שלנו

ידע זה כוח ואנחנו אוהבים אתכם חזקים. רישמו את המייל שלכם ונדאג שתשארו מעודכנים

שתפו עם חברים, מי יודע לאן זה יוביל

שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

דברו איתנו

דברו איתנו