gemplan חברת שיווק דיגיטלי ובניית אתרים

האם בניית אתרים לעסקים עדיין רלוונטית?

תוכן עניינים:

השאלה הזו לא נשאלת סתם, בחלל ריק. היא חלק מהשיח השיווקי, בארה"ב בעיקר, בעקבות התפתחויות טכנולוגיות חדשות, ובראשן החיפוש הקולי. הרמקולים החכמים, כמו אלקסה וגוגל הום, מסוגלים להבין פקודות קוליות ולבצע פעולות רבות כמו: חיפוש חדשות בתחנות שונות, תחזית מזג אוויר, הזמנת פיצה, חיפוש באינטרנט ואפילו הקראת מאמרי ויקיפדיה. על פי התחזיות, בשנה הנוכחית ישווקו קרוב ל – 60 מיליון רמקולים חכמים. משמעות הדבר היא, כי יותר ויותר אנשים יחפשו מוצרים באמצעות פקודות קוליות. מה זה אומר לגבי בניית אתרים לעסקים?

מה קורה עם בניית אתרים לעסקים בארץ?

בישראל, בגלל אילוצי שפה, ייקח עוד זמן לחיפוש קולי נרחב. לכן אתר האינטרנט עדיין מתפקד כמרכיב העיקרי של אסטרטגיית השיווק. לא רק שהוא מאפשר ללקוחות הפוטנציאליים שלכם להבין איך אתם מציגים את העסק שלכם, ולא רק שהוא גם מסייע להם לקבל החלטה האם ליצור איתכם קשר, אלא שהוא הבסיס לכל פעולת קידום בגוגל.

6 סיבות מדוע בניית אתרים לעסקים עדיין רלוונטית:

  • הלקוחות שלכם מצפים לזה – גם אם זו הייתה הסיבה היחידה, זה היה מספיק. שישה מתוך עשרה צרכנים מצפים שעסקים יציגו תוכן מקוון; יותר ממחציתם פונים היישר לאתר האינטרנט של המותג עבור מידע אודותיו. אם אין לכם אתר, הם יפנו למישהו אחר.
  • אתם שולטים במידע – חוות דעת של משתמשים זה מעולה, אבל אתם, כבעלי העסק, תרצו לספק מידע סופי ומוסמך על המוצרים. באתר תוכלו לעשות את זה בדיוק כמו שאתם רוצים, עם הלוגו, הגופנים והצבעים שלכם.
  • אתר אינטרנט זול יותר מאשר פרסום מסורתי – איך שלא מסתכלים על זה, אתר שווה יותר. נגמרו הימים של דפי זהב. לאתר אינטרנט תפוצה בלתי מוגבלת ועלויות בניית אתר יורדות משנה לשנה. פיתוח אתר וורדפרס למשל, משחררת אתכם כמעט לחלוטין מהצורך בכתיבת קוד.
  • אין יותר שלט "סגור" – אתם לא צריכים לעבוד בשלוש לפנות בוקר כדי שהעסק יהיה פתוח לקהל. עסק שפתוח 24/7 יחווה גידול דרמטי במכירות.
  • שילוב כלי שיווק – אתר מאפשר שילוב כלים שיווקיים כגון דיוור ישיר בדוא"ל, מה שמאפשר חיפוש אקטיבי של לקוחות חדשים.
  • אתר הוא כלי שיוצר שוויון הזדמנויות – בעלות סבירה בהחלט, האתר שלכם יכול להיראות כמו אתר של חברת ענק. מהבחינה הזו, האינטרנט מעניק אפשרויות תחרותיות שלא היו קודם. בניית אתר וורדפרס "מדוגם" על ידי מקצוענים כמו ג'אם פלאן תעניק אפשרויות קידום בגוגל שלא היו קודם.

ראו גם: פתיחת חנות וירטואלית

בקיצור:

למעלה ממחצית אוכלוסיית כדור הארץ מחוברים לאינטרנט. שדה הקרב הכלכלי-שיווקי הוא השדה הדיגיטלי, וכל עסק חייב להיות נוכח ברשת. המספר העצום של מכשירים ניידים (למעלה מ – 5 מיליארד ב – 2018) מחייב אתר מותאם. בניית אתר וורדפרס תאפשר לעסק לקבל "2 ציפורים במכה אחת" – קידום בגוגל (באחריות ג'אם פלאן) ונוכחות אונליין.

Gemplan

ב GemPlan פועל צוות מומחים, כל אחד בתחומו, שיודעים להביא כל כלי לרמה הגבוהה ביותר ולאחר מכן, לעבוד יחד ולשלב את היכולות לאסטרטגיה אחת מנצחת. אנחנו טובים יותר יחד. שלושת הבסיסים שלנו הם: טכנולוגיה חכמה, תוכן מבריק ופרסום אסטרטגי ממוקד מטרה. השילוב בין שלושתם מאפשר לנו להביא לכם את הפתרונות הטובים ביותר לבניית הנוכחות וההצלחה של החברה שלכם ברשת. החברה בנויה מצוות של אנשים מעולים שאוהבים ונהנים ממה שהם עושים. אנחנו השותפים של ‏הלקוחות שלנו להצלחה והעבודה איתנו צמודה ואישית. אנחנו כאן תמיד, לכל בקשה, שאלה או ‏התייעצות. אנחנו מעורבים בעסק, לומדים את התחום, תמיד שואפים לקחת את הדברים צעד אחד ‏קדימה ולעדכן אתכם בחידושים, גם באלו שטרם ביקשתם. אנחנו עושים, מנהלים, מייעצים וחושבים ‏יחד איתכם.
אהבתם? הרשמו לניוזלטר שלנו

ידע זה כוח ואנחנו אוהבים אתכם חזקים. הזינו את המייל שלכם ונדאג שתשארו מעודכנים

שתפו עם חברים, מי יודע לאן זה יוביל

מאמרים שתמיד רצית לקרוא
פרסום וקידום ברשת

האם שווה להשקיע בקידום אתרים בגוגל?

כל העולם מדבר על יתרונותיהם של קידום בגוגל, קידום אורגני,  קידום ממומן, ועל הצורך בהם. אך בואו נהיה רגע אובייקטיביים; ישנם גם קשיים. צירפנו נקודות

אפליקציות Web​

אי אפשר בלי קידום אפליקציות

כל אחד יודע מה זה אפליקציה. לאן שלא נביט, נראה אנשים שקועים באיזושהי אפליקציה בסמארטפון. ומה הפלא? רק ברבעון הראשון של שנת 2019 היו בחנות

בואו נעשה דברים נפלאים ביחד!

תפריט נגישות

דברו איתנו

רוצים להיות הראשונים?
2CLICK REVIEW 
שני קליקים ויש לכם ביקורת
השאירו פרטים והירשמו לגרסת הבטא