האם בניית אתרים לעסקים עדיין רלוונטית?

השאלה הזו לא נשאלת סתם, בחלל ריק. היא חלק מהשיח השיווקי, בארה”ב בעיקר, בעקבות התפתחויות טכנולוגיות חדשות, ובראשן החיפוש הקולי. הרמקולים החכמים, כמו אלקסה וגוגל הום, מסוגלים להבין פקודות קוליות ולבצע פעולות רבות כמו: חיפוש חדשות בתחנות שונות, תחזית מזג אוויר, הזמנת פיצה, חיפוש באינטרנט ואפילו הקראת מאמרי ויקיפדיה. על פי התחזיות, בשנה הנוכחית ישווקו קרוב ל – 60 מיליון רמקולים חכמים. משמעות הדבר היא, כי יותר ויותר אנשים יחפשו מוצרים באמצעות פקודות קוליות. מה זה אומר לגבי בניית אתרים לעסקים?

מה קורה עם בניית אתרים לעסקים בארץ?

בישראל, בגלל אילוצי שפה, ייקח עוד זמן לחיפוש קולי נרחב. לכן אתר האינטרנט עדיין מתפקד כמרכיב העיקרי של אסטרטגיית השיווק. לא רק שהוא מאפשר ללקוחות הפוטנציאליים שלכם להבין איך אתם מציגים את העסק שלכם, ולא רק שהוא גם מסייע להם לקבל החלטה האם ליצור איתכם קשר, אלא שהוא הבסיס לכל פעולת קידום בגוגל.

6 סיבות מדוע בניית אתרים לעסקים עדיין רלוונטית:

  • הלקוחות שלכם מצפים לזה – גם אם זו הייתה הסיבה היחידה, זה היה מספיק. שישה מתוך עשרה צרכנים מצפים שעסקים יציגו תוכן מקוון; יותר ממחציתם פונים היישר לאתר האינטרנט של המותג עבור מידע אודותיו. אם אין לכם אתר, הם יפנו למישהו אחר.
  • אתם שולטים במידע – חוות דעת של משתמשים זה מעולה, אבל אתם, כבעלי העסק, תרצו לספק מידע סופי ומוסמך על המוצרים. באתר תוכלו לעשות את זה בדיוק כמו שאתם רוצים, עם הלוגו, הגופנים והצבעים שלכם.
  • אתר אינטרנט זול יותר מאשר פרסום מסורתי – איך שלא מסתכלים על זה, אתר שווה יותר. נגמרו הימים של דפי זהב. לאתר אינטרנט תפוצה בלתי מוגבלת ועלויות בניית אתר יורדות משנה לשנה. פיתוח אתר וורדפרס למשל, משחררת אתכם כמעט לחלוטין מהצורך בכתיבת קוד.
  • אין יותר שלט “סגור” – אתם לא צריכים לעבוד בשלוש לפנות בוקר כדי שהעסק יהיה פתוח לקהל. עסק שפתוח 24/7 יחווה גידול דרמטי במכירות.
  • שילוב כלי שיווק – אתר מאפשר שילוב כלים שיווקיים כגון דיוור ישיר בדוא”ל, מה שמאפשר חיפוש אקטיבי של לקוחות חדשים.
  • אתר הוא כלי שיוצר שוויון הזדמנויות – בעלות סבירה בהחלט, האתר שלכם יכול להיראות כמו אתר של חברת ענק. מהבחינה הזו, האינטרנט מעניק אפשרויות תחרותיות שלא היו קודם. בניית אתר וורדפרס “מדוגם” על ידי מקצוענים כמו ג’אם פלאן תעניק אפשרויות קידום בגוגל שלא היו קודם.

בקיצור:

למעלה ממחצית אוכלוסיית כדור הארץ מחוברים לאינטרנט. שדה הקרב הכלכלי-שיווקי הוא השדה הדיגיטלי, וכל עסק חייב להיות נוכח ברשת. המספר העצום של מכשירים ניידים (למעלה מ – 5 מיליארד ב – 2018) מחייב אתר מותאם. בניית אתר וורדפרס תאפשר לעסק לקבל “2 ציפורים במכה אחת” – קידום בגוגל (באחריות ג’אם פלאן) ונוכחות אונליין.

בואו נעשה דברים נפלאים ביחד!

יכול לעניין אותך גם

מאמרים שתמיד רצית לקרוא

קידום אורגני SEO
בניית אתרים

4 צעדים לתכנון האתר המושלם

חשיבות תכנון האתר לפני הקמתו כשמהנדס בונה בניין הוא מקדיש את מירב המאמצים לבניית תוכנית עבודה מושלמת כך שסיכויה להיכשל יהיו נמוכים. הרי, שאם המהנדס

התקנת תוסף וורדפרס
אתרי וורדפרס

המדריך הפרקטי להתקנת תוספים בוורדפרס

מה זה בכלל תוספים (Add-ons) לאתר WordPress? תוספי וורדפרס משמשים ממש כמו אפליקציות באתר שלכם, מעניקים לו תכונות חדשות וייחודיות שרק בעזרת שורות קוד מסובכות

אהבתם? הרשמו לניוזלטר שלנו

ידע זה כוח ואנחנו אוהבים אתכם חזקים. רישמו את המייל שלכם ונדאג שתשארו מעודכנים

שתפו עם חברים, מי יודע לאן זה יוביל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

דברו איתנו

דברו איתנו

Open chat
היי כיף שבאתם,
איך נוכל לעזור?