gemplan חברת שיווק דיגיטלי ובניית אתרים

חשיבותה של בניית אתרים לעסקים בימינו

תוכן עניינים:

בחוגי המשווקים הדיגיטליים מתנהל בתקופה האחרונה ויכוח על התפקיד והרלוונטיות של אתר האינטרנט, בעיקר לגבי עסקים קטנים ובינוניים. זהו אינו ויכוח פילוסופי; יש לו משמעויות פיננסיות. האם כדאי להשקיע משאבים בפרסום ושיווק באתר אינטרנט לשם קידום בגוגל?

שאלה זו צריכה להישאל במיוחד בימינו אלה, וכנראה גם בעתיד הנראה לעין, לאור הנתונים המראים כי:

 • החיפוש דרך המדיה החברתית תופס תאוצה. (לינקדאין, טוויטר, אינסטגרם, וכו').
 • החיפוש באמצעות פקודות קוליות הולך ומתרחב – שילוב של בינה מלאכותית יחד עם האינטרנט של הדברים (רמקולים חכמים ועוד).

למרות זאת, מסתבר שלא רק שאתר אינטרנט הוא עדיין רלוונטי, אלא אף יש לו יתרונות. כך שאין שמוקדם לחרוץ את דינה של מלאכת בניית אתרים לעסקים.

יתרונות של בניית אתרים לעסקים בימינו:

 • תוצאות חיפוש מקומיות – בימינו, כאשר כולם מחוברים למובייל עם GPS, הרבה מאוד אנשים מעדיפים תוצאות חיפוש מקומיות. כל עסק שיש לו אתר יכול לבצע קידום בגוגל מפות, וכך יוכל אף להוות תחרות לרשתות גדולות. מי שאין לו אתר – לא יופיע בתוצאות חיפוש של אף מפה.
 • אתר מהווה את הבסיס לאסטרטגיית השיווק הדיגיטלי של העסק – מצד אחד זה המקום אליו מגיעים הלקוחות כדי למצוא מידע על המוצרים והשירותים של העסק; מצד שני, זה המקום שאליו בלוגרים יפנו לינקים.
 • פרופיל במדיה חברתית עדיין נראה כמו דף של הפלטפורמה עצמה; לעומת זאת, בניית אתר וורדפרס לדוגמה, תשמור על התצוגה הייחודית והעצמאית של העסק.
 • הצגת מוצרים ושירותים – באמצעות הצגת המוצרים ו\או השירותים באתר אפשר ליצור מספר הזדמנויות ללקוחות:
  * לקוחות ימצאו את המוצרים באתר וירכשו אותם "על המקום".
  * לקוחות ימצאו את המוצרים באתר ולאחר מכן יגיעו לחנות כדי לבצע רכישה.
 • שיפור אמינות העסק – עסק שאין לו אתר נראה פחות "רציני" ופחות אמין מאשר עסק שיש לו נוכחות אונליין.
 • איסוף מידע על לקוחות – אתר עסקי הוא פלטפורמה ללמידה על קהל הלקוחות (קיים ופוטנציאלי גם יחד). אתר יאפשר לאסוף מידע רב ויעזור לפתח אסטרטגיית שיווק ממוקדת ומדויקת יותר.

ראו גם: בניית אתר שופיפיי לחנות אונליין

לסיכום

אתר האינטרנט לא הולך עדיין לשום מקום. הוא עדיין מרכיב רלוונטי ביותר לעסקים. אמנם נראה כי בניית אתר וורדפרס נעשית קלה יותר ויותר, ומקובל לחשוב שכל אחד יכול להקים אתר לעצמו. אבל בניית אתרים לעסקים כך שיהיו יעילים, אלגנטיים, נגישים ואפקטיביים, כדאי להפקיד בידי אנשי מקצוע כמו ג'אם פלאן, שידעו למצב אתר בצורה האופטימלית המותאמת לכל עסק ועסק.

Gemplan

ב GemPlan פועל צוות מומחים, כל אחד בתחומו, שיודעים להביא כל כלי לרמה הגבוהה ביותר ולאחר מכן, לעבוד יחד ולשלב את היכולות לאסטרטגיה אחת מנצחת. אנחנו טובים יותר יחד. שלושת הבסיסים שלנו הם: טכנולוגיה חכמה, תוכן מבריק ופרסום אסטרטגי ממוקד מטרה. השילוב בין שלושתם מאפשר לנו להביא לכם את הפתרונות הטובים ביותר לבניית הנוכחות וההצלחה של החברה שלכם ברשת. החברה בנויה מצוות של אנשים מעולים שאוהבים ונהנים ממה שהם עושים. אנחנו השותפים של ‏הלקוחות שלנו להצלחה והעבודה איתנו צמודה ואישית. אנחנו כאן תמיד, לכל בקשה, שאלה או ‏התייעצות. אנחנו מעורבים בעסק, לומדים את התחום, תמיד שואפים לקחת את הדברים צעד אחד ‏קדימה ולעדכן אתכם בחידושים, גם באלו שטרם ביקשתם. אנחנו עושים, מנהלים, מייעצים וחושבים ‏יחד איתכם.
אהבתם? הרשמו לניוזלטר שלנו

ידע זה כוח ואנחנו אוהבים אתכם חזקים. הזינו את המייל שלכם ונדאג שתשארו מעודכנים

שתפו עם חברים, מי יודע לאן זה יוביל

מאמרים שתמיד רצית לקרוא

בואו נעשה דברים נפלאים ביחד!

תפריט נגישות

דברו איתנו

רוצים להיות הראשונים?
2CLICK REVIEW 
שני קליקים ויש לכם ביקורת
השאירו פרטים והירשמו לגרסת הבטא