gemplan חברת שיווק דיגיטלי ובניית אתרים

בניית אתרים לעסקים- למה כדאי לשים לב

תוכן עניינים:

כיום אפשר לומר כי בניית אתרים לעסקים מעולם לא הייתה כה קלה, עם המגוון האדיר של תוכנות ואפליקציות לבניית אתרים הקיים בשוק. בניית אתר וורדפרס בסיסי הפכה להיות מעשית, זולה, מהירה ופשוטה הרבה יותר. יחד עם זאת, הדרישות מהאתרים עלו בדרגה. אם בימים עברו השאלה החשובה הייתה "מהו יחס ההמרה?", הרי שכיום ניתן להציג, לבדוק ולקבל נתונים לגבי כל רכיב באתר; האם הוא נקודה חמה? מה יחס ההמרה שלו? היכן יש אזורים "מתים"? וכו'.

מובן שבדיקה קפדנית מעין זו יוצרת אתגרים חדשים למעצבי ובוני האתרים. כאשר כל שורת קוד וכל פיקסל מוערכים על פי תרומתם להמרה הכוללת, נדרש מאמץ תכנוני ועיצובי אינטנסיבי כדי לוודא קבלת תוצאות רצויות.

אין פלא שבהקשר של בניית אתרים לעסקים, הדרישות שהאתר יהיה מושך, יעיל, תחרותי ובעל יחס המרה גבוה, רק עולות. בניית אתר וורדפרס היא, על פניו, משימה קלה לביצוע, אבל אתר עסקי יימדד בסופו של דבר ביחס ההמרה, ובמיקומו בתוצאות החיפוש של גוגל או של כל מנוע חיפוש אחר.

נקודות למחשבה בנושא בניית אתרים לעסקים:

  • הקלו על המשתמשים – ידוע שטווח הקשב של גולשים באתרים הוא קצר מאד. עם שפע המידע והאפשרויות העומדות לרשותם, יש חלון זמן קצר למשוך אותם לפני שהם עוזבים את הדף ועוברים לקישור הבא. הציגו את עצמכם בקצרה, ואפשרו לעבור ישר לאזור פעילות אינטראקטיבית שתפעיל את המשתמש.
  • מקדו את זרימת תשומת הלב – משתמשים אינם סורקים דפי אינטרנט באופן ליניארי, והם גם לא קוראים בעיון את כל מה שכתוב בדף. צריך ללכוד את תשומת ליבם בטווח הזמן הקצוב, ולכוון אותם למהות הדף – הדבר החשוב ביותר בו, מבחינתכם.
  • הקפידו על תוכן איכותי – כיום אין ספק: תוכן הוא המלך. יש לזכור שהכל מיועד להציב את התוכן במרכז הבמה; חשוב שהעיצוב לא יאפיל על התוכן. תוכן איכותי ואמין ימשוך גולשים ומשתמשים לבקר שוב, ויסייע גם למטרות קידום בגוגל.
  • דאגו לאיזון בין הקונבנציונלי לחדשני – אין לזלזל בחשיבות של יצירתיות וייחודיות בעיצוב, אולם יש לזכור שגם ל"מקובל" יש יתרונות. הסיבה לכך היא שעיצוב ייחודי מדי עלול לדרוש מהגולש עקומת למידה תלולה יותר.
  • השתמשו בטיפוגרפיה בחוכמה – כלל אצבע חשוב: הימנעו משימוש ביותר משניים או שלושה גופנים; וריאציות רבות מדי של גופנים וצבעים עלולות להסיט את תשומת הלב, לבלבל ולעצבן.
  • הריצו את האתר בזמן אמת – אי אפשר לדעת אם דף האינטרנט עושה מה שהוא אמור לעשות, אלא אם כן לוקחים אותו לבדיקה "בשטח".

לסיכום:

בניית אתר וורדפרס נראית על פניו תהליך פשוט, אך על מנת שהאתר יהיה איכותי ויעיל כדאי להפקיד את המלאכה בידי מקצוענים. ג'אם פלאן תשמח ללוות אתכם בכל שלבי ההקמה, הפיתוח והטיפוח.

Gemplan

ב GemPlan פועל צוות מומחים, כל אחד בתחומו, שיודעים להביא כל כלי לרמה הגבוהה ביותר ולאחר מכן, לעבוד יחד ולשלב את היכולות לאסטרטגיה אחת מנצחת. אנחנו טובים יותר יחד. שלושת הבסיסים שלנו הם: טכנולוגיה חכמה, תוכן מבריק ופרסום אסטרטגי ממוקד מטרה. השילוב בין שלושתם מאפשר לנו להביא לכם את הפתרונות הטובים ביותר לבניית הנוכחות וההצלחה של החברה שלכם ברשת. החברה בנויה מצוות של אנשים מעולים שאוהבים ונהנים ממה שהם עושים. אנחנו השותפים של ‏הלקוחות שלנו להצלחה והעבודה איתנו צמודה ואישית. אנחנו כאן תמיד, לכל בקשה, שאלה או ‏התייעצות. אנחנו מעורבים בעסק, לומדים את התחום, תמיד שואפים לקחת את הדברים צעד אחד ‏קדימה ולעדכן אתכם בחידושים, גם באלו שטרם ביקשתם. אנחנו עושים, מנהלים, מייעצים וחושבים ‏יחד איתכם.
אהבתם? הרשמו לניוזלטר שלנו

ידע זה כוח ואנחנו אוהבים אתכם חזקים. הזינו את המייל שלכם ונדאג שתשארו מעודכנים

שתפו עם חברים, מי יודע לאן זה יוביל

מאמרים שתמיד רצית לקרוא
גביית תשלום בחנויות וירטואליות
אפליקציות Web​

6 דוגמאות לאפליקציות ווב מתקדמות

מהן אפליקציות ווב מתקדמות? progressive web apps הוא בעצם אתר אינטרנט שנראה ומרגיש כמו אפליקציה. פירוש הדבר שמשתמשים יכולים לגשת לכל המידע והיכולות מבלי להוריד

מהם ביטויי זנב ארוך ומדוע הם כה חשובים לבניית אסטרטגיית תוכן?
בניית אתרים

סוגי אתרים באינטרנט שחשוב להכיר

הרעיון של רשת תקשורת עולמית החל להתגלגל כבר בשנות ה-60 של המאה הקודמת. ה-World Wide Web, ובקיצור ה-WWW או פשוט האינטרנט, הושק לראשונה לציבור בכל

בואו נעשה דברים נפלאים ביחד!

תפריט נגישות

דברו איתנו

רוצים להיות הראשונים?
2CLICK REVIEW 
שני קליקים ויש לכם ביקורת
השאירו פרטים והירשמו לגרסת הבטא